اطلاعات گردشگری و تورهای آنتالیا

شهر توریستی آنتالیا مرکز استان آنتالیا و از شهرهای مهم و توریستی کشور ترکیه است. این شهر که به عنوان مرکز گردشگری و تفریحی در ترکیه محسوب می‌گردد دارای جاذبه‌های فراوان می‌باشد. در این شهر بلوارهای زیبا با درختان نخل و لنگرگاه‌ها خود نمائی می‌کند. شما گردشگران عزیز می توانید با کسب اطلاع از شرایط تور زمینی آنتالیا و گردشگری آنتالیا یک سفر خاطره انگیز برای خود رقم بزنید.

antaliya-noruz-180x180 آنتالیا

تور7 روزه آنتالیا هوایی نوروز 1402

تور هوایی 7 روزه آنتالیا ویژه تعطیلات نوروز 1402 این پکیج مربوط به تور هوایی آنتالیا ترکیه ویژه نوروز 1402 است که جزئیات آن بصورت زیر است: تور به مدت 6 شب و 7  روز برگزار می گردد. (همه هتل ها استخر سر پوشیده، سالن بدن سازی و سایر خدمات در قالب UALL دارند). پرواز […]

antaliya-noruz-180x180 آنتالیا

تور زمینی آنتالیا نوروز 99

تور زمینی آنتالیا ویژه تعطیلات نوروز 99 (28 اسفند) این پکیج مربوط به تور زمینی آنتالیا ترکیه ویژه نوروز 99 است که جزئیات آن بصورت زیر است: تاریخ رفت 28 اسفند 98 ساعت 10 صبح و تاریخ برگشت 6 فروردین 99 است. تور به مدت 10 روز برگزار می گردد. (همه هتل ها استخر سر […]

photo_2019-02-24_15-23-10-180x180 آنتالیا

تور زمینی 10 روزه آنتالیا ترکیه نوروز 98

پکیج تور زمینی 10 روزه آنتالیا ترکیه ویژه نوروز 98 تور زمینی آنتالیا ترکیه با اتوبوس vip – اقامت در هتل . شما گردشگران عزیز می توانید با کسب اطلاع از شرایط سایر پکیج های  تور زمینی آنتالیا و گردشگری آنتالیا ، یک سفر خاطره انگیز برای خود رقم بزنید. دانلود پکیج تور زمینی 10 روزه آنتالیا ترکیه نوروز 98          

photo_2018-08-12_09-57-36-180x180 آنتالیا

تور زمینی 10 روزه آنتالیا ترکیه

پکیج تور زمینی 10 روزه آنتالیا ترکیه ویژه تابستان 97 تور زمینی آنتالیا ترکیه  با اتوبوس vip – پنج شب و شش روز اقامت . شما گردشگران عزیز می توانید با کسب اطلاع از شرایط سایر پکیج های    تور زمینی آنتالیا و گردشگری آنتالیا  ، یک سفر خاطره انگیز برای خود رقم بزنید. دانلود پکیج تور زمینی 10 روزه آنتالیا ترکیه         […]

photo_2018-03-06_16-51-58-180x180 آنتالیا

تورهای نوروز 1397 همسفر پرواز

پکیج تورهای عید نوروز 1397 همسفر پرواز      شما گردشگران عزیز می توانید با کسب اطلاع بیشتر از شرایط سایر  تورهای نوروز 97 همسفر پرواز  ، یک سفر خاطره انگیز برای خود رقم بزنید.   دانلود تورهای عید نوروز 1397 همسفر پرواز       

shutterstock_749211841-180x180 آنتالیا

سفری سه روزه به آنتالیا

بازدید سه روزه از مهم ‌ترین دیدنی ‌های آنتالیا ترکیه آنتالیا یکی از مهم ‌ترین شهر های گردشگری ترکیه است و جاذبه‌ های گردشگری فراوانی دارد. همچنین یکی از پرطرفدارترین مقاصد گردشگری خارجی برای ایرانی ‌ها است که بیشتر هموطنان ایرانی دوست دارند در تعطیلات ، به خصوص تعطیلات نوروز به آنتالیا بروند. هتل‌های آنتالیا […]

V4WXNzWDL7tqPIwO-1527516109306-180x180 آنتالیا

بازدید از آبشارهای دودن آنتالیا

معرفی و آشنایی با آبشارهای دودن آنتالیا بسیاری آنتالیا را به سبب سواحل ، تفریحات آبی و هتل های لوکس و منحصر به فردش می شناسند و اغلب وقتی آنتالیا را انتخاب می کنند ، سفر خود را درون هتل می گذرانند و یا نهایتا به همراه تورها در برخی از بخش های طبیعی اطراف گردش […]

5a181f33-51ce-44bd-9e4c-17bf1958548b-180x180 آنتالیا

معرفی فرودگاه آنتالیا

موقعیت جغرافیایی و آشنایی با فرودگاه آنتالیا شهر آنتالیا یکی از مهم‌ ترین مراکز گردشگری کشور ترکیه است که در طول سال و به ویژه در ایام تعطیلات گردشگران بی ‌شماری به صورت هوایی از طریق فرودگاه آنتالیا عازم این شهر مدیترانه ‌ای می شوند. آنتالیا شهری مدیترانه ‌ای در غرب ترکیه است و به […]

092b8f88_z-180x180 آنتالیا

ده هتل ارزان و اقتصادی آنتالیا | قسمت دوم

معرفی ده هتل ارزان آنتالیا ترکیه از نگاه گردشگران | قسمت دوم آنتالیا از شهرهای مهم و توریستی ترکیه است که به عنوان مرکز تفریحی و گردشگری این کشور شناخته می ‌شود.این شهر را می ‌توان از پر طرفدارترین مقاصد سفر ایرانیان به ترکیه دانست. آنتالیا جاذبه‌ های فراوانی دارد که مورد توجه بسیاری از […]

092b8f88_z-180x180 آنتالیا

ده هتل ارزان و اقتصادی آنتالیا | قسمت اول

معرفی ده هتل ارزان آنتالیا ترکیه از نگاه گردشگران | قسمت اول آنتالیا از شهرهای مهم و توریستی ترکیه است که به عنوان مرکز تفریحی و گردشگری این کشور شناخته می ‌شود.این شهر را می ‌توان از پر طرفدارترین مقاصد سفر ایرانیان به ترکیه دانست. آنتالیا جاذبه‌ های فراوانی دارد که مورد توجه بسیاری از […]

Side-Antalya-1-180x180 آنتالیا

جاذبه های گردشگری شهر سیده آنتالیا

معرفی جاذبه های شهر گردشگری سیده آنتالیا در آنتالیای ترکیه شهری به نام سیده  (Side)  قرار دارد که به واسطه جاذبه ‌های تاریخی نظیر معبد آپولو و آتنا ، ساختمان تئاتر ، موزه سیده ، ساحل شرقی و… مورد توجه گردشگران است. این شهر گردشگری در امتداد ساحل مدیترانه قرار گرفته و گردشگران می ‌توانند […]

همه چیز در باره آنتالیا

طبیعت منحصر به فرد  تاریخ غنی آنتالیا همه ساله میلیونها نفر گردشگر را جذب خود می کند. ترکیب خورشید آب آبی تیره  کوههای پوشیده از درخت چیزی نیست بتوان در هر گوشه و کناری آن را یافت.

1 آنتالیا

حمل ونقل در آنتالیا

آنتالیا نیز مانند سیاری از شهرها  پیشرقته انواع خدمات حمل و نقل عمومی را به شهروندان خود عرضه میکند . مسایلی مانند اتوبوس. تاکسی. مینی بوس. واگن برقی به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی می باشند.

یرای رفتن از فرودگاه آنتالیا به هتل محل اقامت خود باید سراغ تاکسی ها و یا ماشین های در بستی رفت. هیچ اتوبوس یا مینی بوسی در مسیر فرود گاه تا هتل تردد نمیکند.

21 آنتالیا

اقامت در آنتالیا

هتل محل اقامت یکی از اجزا اصلی سفر محسوب میشود. بنا براین با توجه به هدفتان قبل از سفر محل اقامت خود را انتخاب نمایید تا بتوانید بیشترین لذت را از سفر خود به آنتالیا ببرید. انواع اقامت گاهه ها از پانسیون گرفته تا هتل های 5 ستاره لوکس در آنتالیا وجود دارد. معمولا خدمات در هتل های آنتالیا به صورت (صبحانه، ناهار، شام، بوفه رایگان) ALL inclusive ارانه میگردد اما کیفیت این خدمات در هتل های 5 ستاره آنتالیا از کیفیت بالاتری برخوردار می باشد. یشتر این هتلها در منطقه بلک .کمر .لارا . آلانیا و سیده قرار دارند. در صورت کلی میتوان گفت لوکس ترین هتل های آنتالیا در شهر بلک قرار دارند. بسیاری از اقامتگاههای 5 ستاره آنتالیا در منطقه لارا ساخته شده اند. این منطقه نزدیک ترین منطقه به فرود گاه میباشد.

31 آنتالیا

خوردن و آشامیدن در آنتالیا

خوراک های ترکی یکی از پر طرفدارترین غداهای دنیا محسوب میشود البته مشکلی برای پیدا کردن رستوران و یا هتلی که در آن غذاهایی به سبک دیگر سرومیکند وجود ندارد. بعضی از غذاهای ویژه این منطقه عبارت اند از : sac kavurma (خوراک گوشت) tandir kabab (کباب تنوری) حلوا .kolle ( ترکیبی ازانواع غله و آبمیوه) tomato sive (خوراکی تهیه شده از گندم و گوجه)

41 آنتالیا

منطقه لارا در آنتالیا

ضلع جنوبی آنتالیا که مهمترین بخش آن ساحلی شنی به وسعت 12 کیلومتر است به منطقه لارا مشهور کرده. ساحل لارا دارای پرچم آبی میباشد بدین معنی که آبهایاین منطقه برای شنا و بازی های آبی مناسب است برای کسانی که ترجیح میدهند در طول سفر به مرکز شهر نزدیک بمانند لارا منطقه مناسبی است. مرکزخرید shemall , مرگز خرید terra city که بزرگترین مرکز خرید آنتالیا است دراین منطقه قرار دارد.

5 آنتالیا

منطقه کمر در آنتالیا

در فاصله 43 کیلمتری در ضلع جنوب غربی آنتالیا و در نزدیکی کوههای توروس قرار دارد جمعیت کمر در خوشبینانه ترین حالت به 10.000 نفر میرسد و طول ساحلآن 52 کیلومتر است. اصلی ترین جاذبه آن طبیعت فوق العاده آن است. به هم رسیدن دریا کوه و جنگل در این منطقه محیطی دل نشین ایجاد کرده. بسیاری از اقامتگاههای لوکس آنتالیا در این منطقه ساخته شده است.

6 آنتالیا

منطقه بلک در آنتالیا

بیشک برای گردشگرانی که دوست دارند بهترین نقاط دنیا را تجربه کنند منطقه بلک بهشتی است که در سواحل مدیترانه واقع شده است بلک در 30 کیلومتری شرق آنتالیا قرار دارد. تمام چیزهای که برای سفری کامل به آن احتیاج دارید در این منطقه تدارک دیده شده است. اقامتگاههای لوکس با تمامی امکانات رفاهی چندین و چند زمین گلف سواحل زیبا و آبهای شفاف مدیترانه. بلک یکی از پدیده های صنعت گردشگری آنتالیا محسوب میشود.

7 آنتالیا

منطقه سیده در آنتالیا

برای رسیدن به سیده باید 68 کیلومتر در جاده آنتالیا به سمت آلانیا  بعد از آن باید چند کیلومتری به سمت جنوب رفت. این شبه جزیره دقیقا در کنار سواحل مدیترانه قرار دارد. بخش قابل توجهی از هتل های ساحلی آنتالیا در این منطقه قرار دارند. شاید بسیاری از گردشگران ترجیح دهند در یکی دیگر از مناطق آنتالیا اقامت داشته باشن. اما بازدید از این شهر تاریخی به گردشگران توصیه میشود.

8 آنتالیا

سواحل آنتالیا

بسیاری از گردشگران با هدف لذت بردن از سواحل زیبای آنتالیا این شهر را به عنوان مقصد خود انتخاب می کنند.

طول ساحل آنتالیا 640 کیلومتر است ومهمترین سواحل آن عبارتند از :

9 آنتالیا

ساحل المپوس آنتالیا

برای بازدید از المپوس نیازی به دانش عمیق تاریخی یا راهنما نیست. البته اطلاعات کمی در مورد خرابه های این منطقه برقراری ارتباط با آن را آسانتر میکند. در فاصله تاریخی 2300 سال از امروز المپوس یکی از بندرهای مهم ایالت لیکیه و یکی از ثروتمند ترین شهرهای این منطقه محاسبه میشود.

olampos آنتالیا

ساحل آلانیا

این ساحل شنی دریخش شرقی مرکز شهر واقع شده است. طول این ساحل به 1 کیلومتر وعرض آن در بعضی نقاط به 100 متر میرسد. ورود با این ساحل رایگان اما استفاده از خدمات وباشگاههای با پرداخت هرینه امکان پذیر است.

10 آنتالیا

ساحل ALANYA DAMLATAS

ساحل damlatas دز بخش غربی ین شبه جزیره باستانی و دقیقا در مقابل غار damlatas قرار دارد.این ساحل نبز یکی از سواحل شنی آرام در آنتالیا میباشد.

13 آنتالیا

ساحل کنیالتی

پارک ساحلی کنیالتی مخصوص کسانیست که در نقطه ای نزدیک به مرکز شهر به تفریح بپردازند.شنا در منطقه امن دریا استفاده از امکانات بازی های آبی. پینت بال گلف و اسب سواری از جمله امکاناتیست در دسترس گردشگران قرار دارد.

11 آنتالیا

ساحل لارا

ساحل لارا به مساحتی حدود 1800000 متر مربع یکی از بزرگترین تفرجگاههای آنتالیا محسوب میشود.11 باشگاه 4 رستوران 4 کافه 2 زمین فوتبال یک پارک عجایب محوطه ای برای والیبال ساحلی ورزش های ابی اسکیت و فوتبال ساحلی بخشی از امکانات ساحل لارا می باشد.

12 آنتالیا

ساحل پاتارا

این ساحل 18 کیلومتری طولانیترین ساحل ترکیه محسوب میشود.ساحل پاتارا در kas واقع شده است. این ساحل دربرای حفاظت از لاک پشت های در حال انقراض carelle carella جزُ مناطق حفاظتشده محیط زیست جهانی محسوب میشود.

13 آنتالیا

خرید در آنتالیا

بی شک یکی از لذت بخش ترین کارهای که در سفر انجام میگردد. آنتالیا یکی از شهرهاییست که خرید در آن ممکن است گاهی خسته کننده باشد. اما تجربه ای فوق العاده است. خرید چیزهای مانند منسوجات لباس های کتانی لوازم چوبی سنتی فرش چرم زیور الات وانواع مربا ها بسیار پر طرفدار است.

معروفترین مراکز خرید و فروشگاههای آنتالیا :G MAIL .KIPA مرکز خرید LAURA .deepo.real.terracity, migros میباشد

14 آنتالیا

آب و هوای آنتالیا

تابستان داغ زمستان معتدل بارانی.چیزی است که میتوان از آنتالیا انتظار داشت .این منطقه در حدود 300 روز از سال آفتابی و درفواصل ماههای آوریل ونوامبر میتوان در آب شنا کرد.

15 آنتالیا

دیدنی های آنتالیا

اگر تا کنون به آنتالیا نرفته اید حتما زمانی رابرای بازدید از آنتالیا کنار بگزارید.و اگر رفته اید و یکی از دیدنیهای زیر راندیده اید

آنتالیا رابه لیست گردشگری حود اضافه کنید.

1.;کالیسی یاold antalya

2: برج ساعت

3:بندز قدیم

4:شهر تاریخی آسپندوس aspendos

5:آبشار دودن duden

6:آبشار ماناوگات manavgat

7:ییولی مناره yivli minare

8:کسیک مناره kisik minare

9:دروازه هادرین hadrians gate

10:موزه باستان شناسی

11:غارهای آنتالیا

16 آنتالیا

دیدنیهای انتالیا