جشنواره بالن سواری در کاپادوکیا

سفر به شهر کاپادوکیا در ترکیه و تجربه یک بالن سواری هیجان انگیز

 

کاپادوکیا  Cappadocia منطقه ای است بسیار دیدنی و زیبا که با مناظر رویایی در مرکز آناتولی ترکیه  قرار دارد.

به دلیل اهمیت زمین‌ شناسی ، تاریخ و ویژگی‌ های هنری این مجموعه ، کاپادوکیا یکی از مقاصد محبوب مسافران بوده و بالن سواری ورزش مورد علاقه این منطقه است و همه روزه جشنواره ‌هایی با محوریت بالن ‌سواری در این منطقه برگزار می‌ شود.

تجربه یک حس متفاوت ؛ چیزی ما بین آرامش و هیجان ، می توان به آسمان اما با روشی متفاوت و شاید ابتدایی به سان مردمانی که برای اولین بار پرواز را اختراع کردند ، آن روزها که هنوز هواپیماهای امروزی بال پرواز نداشتند و انسان با سازه های دیگر راهی به میان ابرها پیدا می کرد .

Cappadocia-4 جشنواره بالن سواری در کاپادوکیا

اینجا در کاپادوکیا انتخاب های زیادی مقابلتان است ؛ شرکت های مختلفی هستند که می توانید با کمک آن ها راهی به آسمان پیدا کنید . بالن سواری که شما به چشم یک تفریح به آن نگاه می کنید برای عده ای و شرکت هایی یک صنعت سودآور است .

 

هر کدام از این شرکت ها پرواز های مختلفی را ارائه می کنند و همیشه بینشان بر سر ارائه ی پروازی بهتر و به یاد ماندنی تر رقابت بوده و هست .

این یک مزیت برای شماست که می توانید از میان این شرکت ها و انواع مختلف پروازی که دارند یکی را انتخاب کنید.

معرفی شهر کاپادوکیا ترکیه

 

40055.ngsversion.1518635118698.adapt_.1900.1 جشنواره بالن سواری در کاپادوکیا

شرایط پرواز های بالن سواری

با وجود اینکه هرکدام از شرکت ها ی بالن سواری امکانات خاصِ خودش را به مشتریانش ارائه می کند ، برخی شرایط همه ی شرکت های بالن سواری یکسان است.

 

 شرایط اغلب شرکت های بالن سواری :

پرواز بالن های کاپادوکیا از صبح زود آغاز می شود ، فرصتی که اگر آن را غنیمت بشمارید می توانید از ارتفاع حدودا ۳۰۰ متری یا ۱۰۰۰ فوتی چهره ای متفاوت از خورشید را زمانی که طلوع می کند ، ببینید .

هر بالن در حدود ۱۴ تا ۲۴ نفر ظرفیت دارد .

معمولا پروازها در حدود ۱ ساعت طول خواهد کشید .

تمام مسافران قبل از سوار شدن به بالن ها بیمه خواهند شد .

در تمام پروازها با خوراکی هایی از شما پذیرایی خواهد شد.

cappadocia-hot-air-balloon جشنواره بالن سواری در کاپادوکیا

 

آیا بالن سواری در کاپادوکیا امن است؟

به همه ی شرکت های برگزار کننده ی بالن سواری ، گواهینامه داده می شود و مجریان آن باید کامل دوره های آموزشی لازم را طی کنند و از سلامت کافی برخوردار باشند. البته یادتان باشد بالن سواری در این شهر تفریح بسیار امنی است اما هنوز هم ریسک های خود را دارد. مطمئنا هیج شرکت برگزار کننده ای دوست ندارد تا برای مسافرانش حادثه ای پیش بیاید اما به هر حال مانند هر جای دیگری در دنیا سیستم ، کاملا بی عیب و نقص نیست. اما حادثه ها کاملا غیر منتظره هستند و حتی ممکن است برای بهترین شرکت در بهترین هوا و با بهترین تجهیزات هم رخ دهد.

 

-تور-استانبول-3روزه جشنواره بالن سواری در کاپادوکیا

انواع پروازها

زمانی که  قصد رزرو پروازتان را داشته باشید ، انواع پروازهایی هستند که می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید ، تفاوت این پروازها معمولا در تعداد افرادی است که در هر بالن سوار خواهند شد.

 

به عنوان مثال :

۱) پرواز استاندارد

در هر پرواز استاندارد معمولا بین ۱۴ تا ۲۰ نفر برای یک ساعت در یک بالن همسفر هستند و میان صخره های زیبا و عجیب کاپادوکیا پرواز خواهند کرد .

۲) پروازلوکس

در این نوع از پرواز مدت بیشتر را با همسفران کمتری طی خواهید کرد ؛ زمان بالن سواریتان ۱.۵ ساعت و همسفرتان بین ۱۰ تا ۱۴ نفر خواهد بود .

۳) پرواز شخصی

شاید بهترین نوع بالن سواری در کاپادوکیا ، پرواز شخصی باشد . پروازی که می تواند به مناسبت سالگرد ازدواجتان ، جشن تولدتان و یا حتی عروسیتان انجام شود .

زمان پرواز و همسفرانتان را خودتان مشخص خواهید کرد ؛ این شاید بهترین تجربه از حس پرواز باشد. ( حداکثر زمان پرواز ۲ ساعت خواهد بود)

TourTurkeyDosPlumasTravelCappadociaHotAirBalloon2_1 جشنواره بالن سواری در کاپادوکیا

 

بهترین زمان برای بالن سواری در کاپادوکیا

بهترین زمان بالن سواری در این شهر ، ماه آپریل تا اکتبر است که آسمان کاملا صاف و شفاف است و باد ملایمی می وزد در این بازه ی زمانی می توانید بهترین پرواز ممکن را از نظر آب و هوایی تجربه کنید .

اما هستند برخی شرکت هایی که حتی در فصل زمستان هم در صورتی که هوا خوب باشد پرواز داشته باشند.بهتر است در میان فصول تابستان را انتخاب نکیند چرا که ممکن است گرمای تابستان کمی از لذت بالن سواریتان بکاهد .

 

 karnaval.ir19 جشنواره بالن سواری در کاپادوکیا

شما گردشگران عزیز می توانید با کسب اطلاع از شرایط سایر پکیج های  تور زمینی کاپادوکیا و گردشگری کاپادوکیا ، یک سفر خاطره انگیز برای خود رقم بزنید.

2 پاسخ

تعقیب

  1. […] جشنواره بالن سواری در کاپادوکیا […]

  2. […] جشنواره بالن سواری در کاپادوکیا […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.