معرفی و آشنایی با هتل های ارزان ، مناسب و لوکس شهر ترابزون – ترکیه | قسمت دوم

 

 

با اقامت در هتلی که شایسته شماست ، از اقامت خود در ترابزون لذت ببرید. ، با اقامت در مناسب ترین هتل بازدید خود از ترابزون را به تجربه ‌ای فراموش ‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در اینجا طیف گسترده‌ ای از هتل‌ها در ترابزون ، ترکیه را به شما پیشنهاد می‌ دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه ‌تان هتل مناسب خود را انتخاب کنید.

 هتل‌ های متعددی در ترابزون وجود دارند که برای سفر کاری ، تعطیلات خانوادگی ، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در ترابزون ایده ‌آل هستند. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر ترابزون هستید که دارای اسپا ، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به ترابزون لذت ببرید.

 

 

ویلای Akyazı Villa Garden

Akyazı Villa Garden یک ویلای میان‌ رده در شهر ترابزون است. این ویلا ۱۳ جای خواب دارد و از مهم ‌ترین امکانات آن می‌ توان به وای ‌فای رایگان ، پارکینگ رایگان ، دارت و اجاره خودرو اشاره کرد. آشپزخانه ویلا مجهز به ماشین ظرفشویی ، آون و قهوه ‌ساز است. ویلا از موزه‌ ی ایاصوفیه و عمارت آتاتورک ۵ کیلومتر و از فرودگاه ترابزون ۱۲ کیلومتر فاصله دارد.

 

Akyazı-Villa-Garden معرفی هتل های ترابزون (قسمت دوم) Akyazı-Villa-Garden2 معرفی هتل های ترابزون (قسمت دوم)

 

ویلای Ali Yigit Villa

Ali Yigit Villa یک ویلای میان ‌رده در شهر ترابزون است. این ویلا ۱۱ جای خواب دارد و از مهم ‌ترین امکانات آن می ‌توان به وای ‌فای رایگان ، پارکینگ رایگان ، ترنسفر فرودگاهی و اجاره خودرو اشاره کرد. این ویلا از عمارت آتاتورک ۹ کیلومتر ، از مرکز خرید سواهیر ۲.۶ کیلومتر ، از دانشگاه فنی کارادنیز ۴.۱ کیلومتر، از فرودگاه ترابزون ۳ کیلومتر و از موزه ‌ی ایاصوفیه ۱۰ کیلومتر فاصله دارد. آشپزخانه مجهز به ماشین ظرفشویی ، آون و توستر است. ویلا مجهز به تلویزیون صفحه تخت با کانال کابلی و حمام اختصاصی است.

 

Ali-Yigit-Villa معرفی هتل های ترابزون (قسمت دوم)

 

هتل Apart 61 Vip 2

هتل Apart61Vip 2 یک هتل آپارتمان اقتصادی در شهر ترابزون است. این هتل آپارتمان ۶ آپارتمان دارد و از مهم‌ترین امکانات آن می‌ توان به وای ‌فای رایگان ، پارکینگ رایگان ، آشپزخانه مشترک ،  اتوشویی و اتاق خانواده اشاره کرد. اتاقهای این هتل مجهز به تراس با منظره دریا ، فضای ناهارخوری ، تهویه مطبوع و آشپزخانه مشترک با امکاناتی از جمله گاز و یخچال هستند. فاصله آپارتمان‌ ها تا موزه ترابزون ۵۰۱ متر ، موزه ایاصوفیه ۳.۱ کیلومتر ، عمارت آتاتورک ۳.۹ کیلومتر و فرودگاه ترابزون ۴ کیلومتر است.

 

af37a58c_z معرفی هتل های ترابزون (قسمت دوم)

 

هتل Apartment Ata Baran Residence

Apartment Ata Baran Residence یک هتل آپارتمان سه ستاره میان‌ رده در شهر ترابزون است. این هتل آپارتمان ۸ نفر ظرفیت دارد و از مهم‌ ترین امکانات آن می ‌توان به وای ‌فای رایگان ، پارکینگ رایگان ، اتاق خانواده ، ماهواره ، دوچرخه و امکانات ویژه معلولین اشاره کرد. آپارتمانهای این هتل مجهز به تهویه مطبوع ، تلویزیون و آشپزخانه کوچک با امکاناتی نظیر ماشین ظرفشویی ، آوِن و کتری هستند و منظره رو به دریا دارند. امکان کرایه دوچرخه در هتل وجود دارد. فاصله هتل از مرکز خرید فروم ترابزون ۱ کیلومتر ،  صومعه کایماکلی ۱.۹ کیلومتر ، عمارت آتاتورک و موزه ایاصوفیه ۵.۶ کیلومتر و دانشگاه فنی کارادنیز ۰.۶ کیلومتر است. نزدیک ‌ترین فرودگاه به هتل نیز فرودگاه ترابزون است که در ۱.۹ کیلومتری هتل قرار دارد.

 

Apartment-Ata-Baran-Residence معرفی هتل های ترابزون (قسمت دوم)

 

هتل (Andalouse Airport Suite Hotel  ( Avrasya Vip Suite 2

 Andalouse Airport Suite Hotel یک هتل آپارتمان میان ‌رده در شهر ترابزون است. این هتل ۵۰ آپارتمان دارد و از مهم‌ ترین امکانات آن می‌ توان به وای ‌فای رایگان ، پارکینگ رایگان ، پذیرش ۲۴ ساعته ، خدمات تبدیل ارز ، خدمات بلیط ، اجاره خودرو ، ترنسفر فرودگاهی (رایگان) ، سیستم گرمایشی ، تهویه مطبوع و نظافت روزانه اشاره کرد. آپارتمان ‌های این هتل مجهز به تهویه مطبوع ، تلویزیون ماهواره ‌ای ، مبلمان راحتی و آشپزخانه هستند. صبحانه ترکی در هتل روزانه سرو می‌شود. از هتل به دریاچه اوزون گل ، فلات آیدِر ، صومعه سومِلا و جورجیا تور وجود دارد. فرودگاه ترابزون نیز در ۱ کیلومتری هتل قرار دارد.

 

Andalouse-Airport-Suite-Hotel-Avrasya-Vip-Suite-2 معرفی هتل های ترابزون (قسمت دوم)

 

هتل (Andalouse Hills Hotel ( Avrasya Zirve Apart

 (Andalouse Hills Hotel ( Avrasya Zirve Apart یک هتل آپارتمان لوکس در شهر ترابزون است که این هتل ۵۰ آپارتمان دارد و از  مهم ‌ترین امکانات آن می ‌توان به وای ‌فای رایگان ، پارکینگ رایگان ، پذیرش ۲۴ ساعته ، صبحانه در اتاق ، اجاره خودرو و ترنسفر فرودگاهی (رایگان) اشاره کرد. آپارتمان‌ های این هتل مجهز به تهویه مطبوع ، آشپزخانه با امکانات کامل ، ماشین لباسشویی ، یخچال و تلویزیون مسطح با کانال ‌های ماهواره‌ ای بوده و دارای تراس با منظره شهر یا کوه هستند. رستوران هتل نیز روزانه صبحانه ترکی سرو می‌ کند. این هتل ۱ کیلومتر با فرودگاه ترابزون فاصله دارد. قیمت هتل نیز در برابر خدمات و امکاناتی که ارائه می ‌کند مناسب است.

Andalouse-Hills-Hotel-2 معرفی هتل های ترابزون (قسمت دوم)

Andalouse-Hills-Hotel معرفی هتل های ترابزون (قسمت دوم)

 

شما گردشگران عزیز می توانید با کسب اطلاع از شرایط سایر پکیج های تور زمینی ترابزون و گردشگری ترابزون یک سفر خاطره انگیز برای خود رقم بزنید.

 

 

همچنین بخوانید:

شهر ترابزون ترکیه

دریاچه اوزون گل ترابزون

معرفی شهر ترابزون ترکیه

معرفی هتل های ترابزون (قسمت اول)

معرفی هتل های ترابزون (قسمت دوم)

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.