بهترین هتل های ارزان آلانیا | قسمت دوم

معرفی بهترین هتل های ارزان شهر آلانیا ترکیه | قسمت دوم

 

همانطور که در مطالب قبل گفتیم ، آلانیا یکی از محبوبترین شهرهای توریستی واقع در ترکیه است که بسیاری از گردشگران تعطیلات خود را در آنجا سپری می کنند ، البته با هتل‌های ارزان و اقتصادی در آلانیا می ‌توانید سفری مقرون به صرفه را تجربه کنید.

مسافران زیادی از سرتاسر دنیا برای گذراندن اوقاتی خوش و به یاد ماندنی شهر آلانیا را که یکی از شهرهای پربازدید و تاریخی ترکیه است انتخاب می کنند.

این شهر در استان آنتالیا ، در منطقه‌ای مدیترانه‌ ای قرار گرفته و به همین منظور آن را به منطقه ‌ای بی ‌نظیر با چشم ‌اندازهای فوق ‌العاده مبدل کرده است.

انتخاب هتل مناسب در شهرهای ساحلی بسیار مهم است و با انتخاب هتل‌های ارزان هم می ‌توان علاوه بر سفری کم هزینه سفری خاطره‌ انگیز را ایجاد کرد.

 

در ادامه با ما باشید تا به معرفی قسمت دوم هتل ‌های ارزان آلانیا بپردازیم و با امکانات آن ‌ها آشنا شویم.

 

بهترین هتل های ارزان آلانیا | قسمت اول

 

هتل کلاب اوا Club Eva Hotel

در بین هتل ‌های اقتصادی در آلانیا ، هتل ۳ ستاره کلاب اوا یکی از گزینه‌ های عالی است که در منطقه تجاری Avsallar در آلانیا قرار دارد.

این هتل از یک فضای فوق ‌العاده برخوردار است و بی‌ شک مهمانان اوقات خوشی را در آن سپری خواهند کرد.

هتل ۱۷ کیلومتر از آلانیا ، از مرکز شهر ۴ کیلومتر، ۴۲ کیلومتر از سیده و ۵۵ کیلومتر از فرودگاه قاضی پاشا فاصله دارد.استخرهای متعددی در این هتل وجود دارد و مهمانان می ‌توانند لحظات شادی را در این فضا و در کنار دوستان یا خانواده خود سپری کنند.

دارای ۱۵۰ اتاق است و اتاق ‌های هتل با منظره‌ای رو به دریا محیطی زیبا و آرامش‌ بخش را برای مهمانان فراهم می ‌کنند.

اتاق ‌ها نیز با لوازم شیک و مرتب دکور شده ‌اند و همه آن‌ ها مجهز به تهویه مطبوع ، اینترنت بی ‌سیم ، یخچال ، میز کار و حمامی اختصاصی با لوازم بهداشتی و آرایشی هستند.

امکانات هتل: ساحل خصوصی  استخر ، ماساژ ، حمام ترکی ، خدمات آرایشی ، ورزش ‌های آبی ، کرایه دوچرخه ، زمین بازی کودکان ، روزنامه ، اینترنت بی‌ سیم ، اتاق خانواگی ، پارکینگ ، پذیرش ۲۴ ساعته ، ورود حیوانات خانگی ممنوع است ، سیستم گرمایشی ، سیستم تهویه ، بار ، رستوران ، صندوق امانات ، اتاق ‌های سیگار ممنوع ، کرایه خودرو ، تبادل ارز ، سرویس اتاق ، کارمندان چند زبانه (ترکی، انگلیسی، آلمانی، روسی).

 

Club-Eva-Hotel بهترین هتل های ارزان آلانیا | قسمت دوم

Club-Eva-Hotel2 بهترین هتل های ارزان آلانیا | قسمت دوم

هتل گرند ترویکا Grand Troyka Hotel

یکی دیگر از هتل های ۳ ستاره و میان رده اقتصادی آلانیا ، هتل گرند ترویکا که  در غرب شهر قرار دارد ، ۱۷ کیلومتر از آلانیا ، از مرکز شهر ۴ کیلومتر ، ۴۲ کیلومتر از سیده و ۵۵ کیلومتر از فرودگاه قاضی پاشا فاصله دارد.

۱۵۰ اتاق دارد و با امکانات خوبی از نظیر استخر و یک ساحل اختصاصی از مهمانان خود میزبانی می ‌کند و مهمانان یک اقامت مقرون به صرفه و باکیفیت را در آن تجربه خواهند کرد.

از جمله امکانات تفریحی در این هتل می توان به زمین بازی کودکان ، سونا ، حمام ترکی ، دارت و کافی ‌نت اشاره کرد ، همچنین علاقه‌مندان به ورزش ‌های ساحلی مانند والیبال می ‌توانند در یک محیط خصوصی و در ساحل هتل اوقات خوشی را سپری کنند.

صبحانه هر روزه برای مهمانان تهیه می ‌شود و مسافرین با یک صبحانه فوق‌ العاده روز خود را شروع می ‌کنند. رستوران هتل نیز با غذاهای خوش ‌‌طعم از مهمانان خود پذیرایی می ‌کند.

امکانات هتل: ساحل خصوصی ، استخر ، ماساژ ، حمام ترکی ، خدمات آرایشی ، ورزش ‌های آبی ، کرایه دوچرخه ، زمین بازی کودکان ، روزنامه ، اینترنت بی ‌سیم ، اتاق خانواگی ، پارکینگ ، پذیرش ۲۴ ساعته ، ورود حیوانات خانگی ممنوع است ، سیستم گرمایشی ، سیستم تهویه ، بار ، رستوران ، صندوق امانات ، اتاق ‌های سیگار ممنوع ، کرایه خودرو ، تبادل ارز ، سرویس اتاق ، کارمندان چند زبانه (ترکی، انگلیسی، آلمانی، روسی).

 Grand-Troyka-Hotel بهترین هتل های ارزان آلانیا | قسمت دوم

Grand-Troyka-Hotel2 بهترین هتل های ارزان آلانیا | قسمت دوم

هتل حدف کلئوپاترا گلدن سان  Hedef Kleopatra Golden Sun Hotel

هتل حدف کلئوپاترا گلدن سان هتلی است که هم دارای کیفیت مناسب است و هم سفری ارزان را برای شما به ارمغان می آورد.

هتل تا ساحل تنها دو دقیقه فاصله دارد و مسافرین به راحتی می ‌توانند در هر موقع شبانه ‌روز به ساحل دسترسی داشته باشند. از آوسالار نیز ۱۹٫۳ کیلومتر ، ۱۲٫۹ کیلومتر از Mahmutlar، از Konaklı حدود ۱۱٫۳ کیلومتر و ۴۰٫۲ کیلومتر از فرودگاه قاضی پاشا فاصله دارد.

دارای ۲۹۸ اتاق است و اتاق ‌های هتل دارای چشم ‌اندازی زیبا از دریا می باشند و اتاق‌ ها دارای تهویه مطبوع ، اینترنت بی‌ سیم و تلویزیون است.

امکانات هتل: ساحل خصوصی ، تراس ، باغ ، استخر ، ماساژ ، حمام ترکی ، خدمات آرایشی ، ورزش‌های آبی ، کرایه دوچرخه ، زمین بازی کودکان ، دارت ، روزنامه ، اینترنت بی‌ سیم ، اتاق خانواگی ، پارکینگ ، پذیرش ۲۴ ساعته ، ورود حیوانات خانگی ممنوع است ، سیستم گرمایشی ، سیستم تهویه ، بار ، رستوران ، صندوق امانات ، اتاق ‌های سیگار ممنوع ، کرایه خودرو ، تبادل ارز ، سرویس اتاق ، کارمندان چند زبانه (ترکی، انگلیسی، روسی(.

 Hedef-Kleopatra-Golden-Sun-Hotel بهترین هتل های ارزان آلانیا | قسمت دوم

Hedef-Kleopatra-Golden-Sun-Hotel2 بهترین هتل های ارزان آلانیا | قسمت دوم

هتل آستور بیچ  Astor Beach Hotel

هتل ۳ ستاره آستور بیچ ۲٫۶ کیلومتر از  Mahmutlar Clock، از منطقه‌ ی تفریحی Mahmutlar و پارک Gold Cable حدود ۱۰ کیلومتر، ۱۵ کیلومتر از ساحل Mahmutlar و پارک آبی آلانیا فاصله دارد.

۲۹۸ اتاق دارد و اتاق ‌ها ساده و مرتب می باشند ، همه آن‌ ها دارای تهویه مطبوع ، اینترنت بی ‌سیم و تلویزیون هستند.

مهمانان می‌ توانند از تفریحاتی که در هتل برای آن‌ها در نظر گرفته شده است ، مانند استخرهای متعدد بهره ببرند و لحظات بیاد ماندنی را برای خود خلق کنند.

امکانات هتل: ساحل خصوصی ، تراس ، باغ ، استخر ، ماساژ ، حمام ترکی ، خدمات آرایشی ، ورزش‌ های آبی ، کرایه دوچرخه ، زمین بازی کودکان ، دارت ، روزنامه ، اینترنت بی ‌سیم ، اتاق خانواگی ، پارکینگ ، پذیرش ۲۴ ساعته ، ورود حیوانات خانگی ممنوع است ، سیستم گرمایشی ، سیستم تهویه ، بار ، رستوران ، صندوق امانات ، اتاق ‌های سیگار ممنوع ، کرایه خودرو ، تبادل ارز ، سرویس اتاق ، کارمندان چند زبانه (ترکی، انگلیسی، روسی).

Astor-Beach-Hotel بهترین هتل های ارزان آلانیا | قسمت دوم

Astor-Beach-Hotel2 بهترین هتل های ارزان آلانیا | قسمت دوم

هتل سیفالار Sifalar Apart Hotel

آخرین هتل معرفی شده ارزان در این لیست هتل ۳ ستاره و میان رده سیفالار می باشد که تنها کمتر از ۶ دقیقه پیاده ‌روی با ساحل فاصله دارد ، همچنین ۴۰۰ متر از مرکز شهر آلانیا ، ۳۸ کیلومتر از فرودگاه قاضی پاشا ، ۲٫۸ کیلومتر از ایستگاه اتوبوس آلانیا و ۱۲۵ کیلومتر از فرودگاه آنتالیا فاصله دارد.

۶۰ اتاق دارد و دارای استخر شنا و مکان ‌هایی برای آفتاب گرفتن است و مهمانان می ‌توانند از قرار گرفتن در همچین فضایی لذت کافی را ببرند.

غذاهای ترکی نیز در رستوران های این هتل سرو می شود و مهمانان همه ‌روزه می ‌توانند از خوردن صبحانه‌ ای لذیذ در این هتل لذت ببرند.

امکانات هتل: ساحل خصوصی ، تراس ، باغ ، استخر ، ورزش ‌های آبی ، کرایه دوچرخه ، زمین بازی کودکان ، بیلیارد ، روزنامه ، اینترنت بی ‌سیم ، اتاق خانواگی ، پارکینگ ، پذیرش ۲۴ ساعته ، ورود حیوانات خانگی ممنوع است ، سیستم گرمایشی ، سیستم تهویه ، بار ، رستوران ، صبحانه در اتاق ، صندوق امانات ، اتاق‌ های سیگار ممنوع ، کرایه خودرو ، تبادل ارز ، سرویس اتاق ، کارمندان چند زبانه (ترکی، انگلیسی، روسی، فنلاندی، هلندی).

 Sifalar-Apart-Hotel بهترین هتل های ارزان آلانیا | قسمت دوم

Sifalar-Apart-Hotel2 بهترین هتل های ارزان آلانیا | قسمت دوم

 

این هتل ها تنها تعداد معدودی از هتل ‌های ارزان و اقتصادی شهر ساحلی آلانیا بودند ؛ مطمئنا تعداد این هتل‌ ها بسیار بیشتر است ، اما در این مقاله سعی شد تا بهترین هتل‌ های 3 ستاره این شهر که از نظر موقعیت مکانی در شهر و امکانات و خدماتی که ارائه می‌دهند ، برترین هستند ، معرفی شود.

 

مطالب مرتبط:

جاذبه های گردشگری آلانیا ترکیه

تفریحات شهر آلانیا | قسمت اول

تفریحات شهر آلانیا | قسمت دوم

معرفی مراکز خرید آلانیا ترکیه

هتل های 4 ستاره آلانیا | قسمت اول

هتل های 4 ستاره آلانیا | قسمت دوم

معرفی رستوران های ارزان آلانیا

شما گردشگران عزیز می توانید با کسب اطلاع از شرایط تور زمینی آلانیا و گردشگری آلانیا  یک سفر خاطره انگیز برای خود رقم بزنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.